תכנון והקמת גינות

תכנון הגינה

בונים בית חדש?
משפצים גינה מהיסוד?
אתכנן גינה המשלבת את הטבע הפרטי אצלכם בבית.

איך הכול יתבצע?

נתחיל בפגישת היכרות - בה אני אכיר אתכם ואת השטח המיועד לגינה. אני אלמד על החלומות, הרצונות והצרכים שלכם, ועל נתוני השטח – מיקומו, השתלבותו בסביבה הקרובה, המעלות והאתגרים שבו.

פגישת תכנון - נעמיק את ההיכרות ביננו, נגדיר ביחד את טעמכם האישי וסגנונכם  ונגבש את התוכנית הרעיונית של גינתכם בהסתמך על החלומות והבקשות שלכם. נחשוב ביחד מיהם המשתמשים העיקריים בגינה, איפה תרצו למקם את פינות הישיבה והאירוח, היכן תעדיפו את אזורי המשחק לילדים, הבוסתן, גינת התבלינים והירק,  והיכן תרצו לבנות את אזורי שרות. נאפיין ביחד איזה עצים וצמחים אתם אוהבים, אילו חומרים אתם מעדיפים - ברזל, עץ או אבן. לבסוף, נבחר תאורת גן המתאימה לכם.

על בסיס תשובתכם ומסגרת תקציבכם, אגבש תכנית ביצוע לגינה.

פגישת הצגת התוכנית - אציג את תכנית הביצוע לגינה. נבחן ביחד את כל המשמעויות והאפשרויות הקיימות עד שנגבש תכנית עבודה מוסכמת. מתוכנית הביצוע לגינה, אפיק את התכניות הממוחשבות הבאות: תכנית פיתוח, תכנית צמחיה, תכנית תאורה, תכנית מידות, כתב כמויות ואומדן תקציבי שאיתו ניתן יהיה לפנות להצעות מחיר לגננים ובעלי מקצוע לביצוע.

 

הקמת הגינה

תכניות הגינה מוכנות?
מוכנים כבר לראות את רעיונותיכם מקבלים משמעות בשטח?
אני ביחד עם צוות הגננים נתחיל בביצוע.

 

הקמת הגינה מתחילה בפיתוח השטח. נבנה את המסלעות, השבילים, המדרגות, החומות, המשטחים לפינות הישיבה, הבסיסים לפרגולות, התשתית לבריכות הנוי, השרוולים למערכת ההשקיה ולחוטי החשמל ותאורת הגן.

בשלב הבא, נכין את הקרקע לצמחיה. נוסיף קומפוסט, נתחח את האדמה ונעשיר אותה בחומרים אורגנים, נרכיב ונפרוש את מערכת ההשקיה.

בסיום, נשתול את העצים, השיחים והצמחייה ונפרוש את הדשא.

שלב הקמת הגינה יעשה בשיתוף פעולה אתכם ובפיקוח שלי על הביצוע.

מוזמנים ליצור קשר:
 
 
0549982655
 
dorita.adir@gmail.com